ההתמחות שלנו

אודיו-וידאו

לוקחים את הבידור ברצינות

התפיסה שלנו בביצוע פרויקט אודיו-וידאו, הינה לייצר פתרון CUSTOM בהתאמה לצרכי הלקוח, בהקשבה לרצונותיו ובהתאם לאופי וצרכי הפרויקט.

האני מאמין שלנו בתחום אודיו-וידאו, מתחיל בהפעלת שיקול דעת מקצועי, ולא מסחרי כלכלי, בבחירת המוצר והתאמתו לצרכי הפרויקט. גישה זו יוצרת בסופו של דבר פשטות ונוחות בהפעלה ללקוח הקצה.

אנו מקפידים על הנדסת אנוש חכמה, גם בנראות האפליקציות וגם בהפעלתן האינטואיטיבית.

ובעיקר דואגים לחיוך מתמשך אצל הלקוח המפעיל את מערכות השמע ומאזין לצליל המופק מהן.

חשמל חכם

מערכות החשמל חכם של R², מייצגות את כל ארסנל הפתרונות והמוצרים בין אם מערכות פתוחות, סגורות, אירופאיות, אמריקאיות וכל מערכות התקן.

רוב פתרונות החשמל החכם, בחברת R², מבוססי מערכות פתוחות בתקן האירופאי KNX, המאפשרות וורסטיליות גדולה ואין סופית של הרכיבים ומערכות השליטה ומאפשרים ללקוח הקצה ליהנות מחוסר תלות בספק אחד ולמעשה מגינים על הלקוח מכל תלות שהיא.

אנו יודעים לתפור את הפתרונות עם כל המערכות הקיימות בשוק העולמי. הצוות הטכני שלנו, עובר הכשרות והסמכות תמידיות, על מנת להיות מעודכן בכל האספקטים של החדשנות הטכנולוגית ולספק ללקוחות בכל היקף, את הפתרון, היעיל, הנוח והפשוט להפעלה, יחד עם זאת מכיוון שאנו מוסמכים ומוכשרים בכל המערכות הקיימות בעולם, אין פרויקט מבחינתנו שהינו בלתי אפשרי לעשייה וביצוע.

שליטה ובקרה

מעל הכל - נוחות שימוש ואסתטיקה

מערכות הבקרה שלנו הן המערכות המובילות בעולם:
CRESTRON  |  AMX  |  CONTROL4

מערכות הבקרה והשליטה, מאפשרות פתרונות אינטגרציה לכל סוגי הפרויקטים. מהקטנים עד לפרויקטי ענק, מהפשוטים ועד למאתגרים ביותר. סוג המערכת נבחר בהתאם לצרכי הפרויקט ואופיו.

מערכות מתח נמוך

באמצעות Electro Home Systems Ltd, חברת האחות של R², אנחנו מייעצים, מתכננים, מפקחים וכמובן מתקינים מערכות מתח נמוך ומתח נמוך מאוד.

צרו איתנו קשר

אלקטרו הום ברשת:

השאירו הודעה וניצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן